A múzeum, a Vas Megye Népművészetéért Egyesület és a Béri Balogh Ádám Táncegyüttes közös időszaki tárlata május 29-én nyílt meg.
A Sala Terrena Galériában berendezett kiállításon az élő népművészet Vas megyei alkotóinak műremekei tekinthetők meg. Fazekasok, nemezelők, szövők, csipkekészítők, hímzők, mézeskalács-készítők, gyöngyfűzők, tojásírók, késesek, fafaragók alkotásait csodálhatják meg a kézművesmesterségek iránt érdeklődők.
A kiállítás díjtalanul látogatható június 28-ig.









