Módosítva: 2018. május 21.

Adatkezelés

Weboldalunk (muzeumkormend.hu) nem gyűjt személyes adatokat. Amennyiben az oldalunkon található email címen megkeres minket, úgy elfogadja, hogy az email témájában kapcsolatosan megkeressük Önt és az abban megadott adatokat kezeljük. Azokat harmadik félnek át nem adjuk, kivéve törvényi kötelezettség esetén. Email címét marketing célra nem használjuk fel.

Aktuális időszaki kiállítások

A következő időszaki kiállításunkról kövesse híreinket honlapunkon és Facebook oldalunkon.

Aktuális Programok

Aktuális programokért kövesse weboldalunkat és Facebook oldalunkat!